Kupiškio muzikinis fontanas

 

Įspūdingas muzikinis fontanas. Jame sumontuoti 4 tipų 65 purkštukai, kurių kiekvienas apšviečiamas dviem povandeninio tipo LED šviestuvais. Po fontanu sumontuota 12 vandens siurblių, pagrindinė vandens čiurkšlė išstumiama į 8 metrų aukštį. Priklausomai nuo pasirinkto muzikos kūrinio, keičiasi vandens čiurkšlių aukštis, eiliškumas, taip pat fontano apšvietimas. Atsižvelgdama į atliekamą kūrinį vandens čiurkšles valdo speciali kompiuterinė įranga.

Kasdien pramogautojai džiuginami nemokamais muzikiniais fontano pasirodymais: 12:30 val., 15:00 val., 18:30 val. ir 21:30 val. Fontano vandens srovės veikia nuo 7 iki 24 valandos.

 

Muzikinių kūrinių sąrašas:

1. Carl Espen - Silent Storm

2. Christina Aguilera - Candyman

3. Ieva Zasimauskaitė - Kol myliu

4. Gloria Gaynor - I will survive

5. Leon Somov & Kaia - Sustoja laikas

6. AC/DC - Thunderstruck

7. Saulius Prūsaitis - Norim šokti

8. Ray Charles - Hit the road Jack

9. Marijonas Mikutavičius - Pasveikinkit vieni kitus

10. The Roop - On Fire

11. Dmitrij Šostakovič - Valsas Nr. 2

 

Patinkančią melodiją, pagal kurią fontanas šoks, galima pasirinkti iš aukščiau pateikto 11 kūrinių grojaraščio trumpąja SMS žinute. Tereikia žinutės laukelyje įrašyti jos kodą, pvz. KF00 (didžiosios raidės KF ir dviženklis skaičius) ir išsiųsti numeriu 1670 (žinutės kaina 3 Eur). Ją išsiuntę gausite patvirtinimo žinutę.

Fontanas
2021-07-06 Užsisakeme muzikine programa bet nieko fontanas neveikia ir pinigu nera už programa galetu lentele pakabinti kad neveikia kad zmones zinotu. Daugiau i Kupiški nevaziuosiu
Muzikinis fontanas
2021-05-16 Užsisakėme muzikinę programą ir atvykus daugiau kaip 100 kilometrų programa net neįsijungė