Žirgų ūkis „Sandrija“

Žirgų ūkis „Sandrija“, vykdantis edukacines ir aktyvaus laisvalaikio pramogas, augina keturis skirtingus žirgus ir yra įsikūręs Kupiškio rajone. Mūsų veikla skatina žmones iš arčiau pažinti gyvūnus ir gamtos grožį. Mūsų ūkį prižiūri vokiečių aviganių veislės kalytė Tina, kuri palaiko tvarką jame, praneša apie žirgų išdaigas ir gainioja gyvūnus. Tai šuo, kuris negali gyventi be žirgų. Keista, tačiau daugelis gyvūnų, augusių šalia žirgų, dažniausiai nebenori į kompaniją jokio kito gyvūno, išskyrus žirgą. Taip pat šiais metais prie mūsų ūkio prisijungė nuostabus Berno zenenhundų veislės patinas Beru.

Stengiamės lankytojams parodyti, kokia draugystė palengva išauga tarp skirtingų gyvūnų. Lankytojus kviečiame įsiamžinti fotosesijos metu šalia mūsų žirgų.

Taip pat pas mus galima atšvęsti gimtadienio šventes, surengti mokyklų ir darželių ekskursijas. Norime kupiškėnams ir atvykstantiesiems padėti atsipalaiduoti šalia gyvūnų gamtos apsuptyje ir sužinoti naudingą informaciją apie šiuos nuostabius gyvūnus.

Kuo mes kitokie? Turbūt daugeliu atveju niekuo neišsiskiriame, tačiau mūsų meilė ir požiūris į mūsų gyvūnus leidžia užsimegzti nuostabiai draugystei tarp žmogaus ir gyvūno. Mes nuoširdžiai rūpinamės gyvūnais, esame viena didelė šeima ir siekiame tai parodyti kitiems.

 

Oro sąlygos: Esant nepalankioms oro sąlygoms (stirpus vėjas, gausūs krituliai, apledėjimas ir pan.) paslauga neteikiama.

Apranga: Avalynė žema pakulne, neslidžios kelnės.

Kainos teirautis telefonu.

Užsiėmimą veda Donata Markelytė.

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

Jodinėjimas žiemą
2021-02-20 Buvome jaukiai priimtos ir turėjome puikų laiką! Itin nuoširdi trenerė Donata - kantriai ir maloniai vedė gražiomis apylinkėmis ir dalinosi įdomiais pasakojimais apie žirgus. Apsnigtais laukais ir miško takais mus nešė itin klusnūs žirgai. Geriausi atsiliepimai!