Dalios pirtis

 

Jei kada nors yra tekę patirti pirtį ir jos teikiamą naudą, tai šios moters organizuojamos pirtys ir jų ritualai yra kažkas dar subtiliau, giliau, intymiau. Švelnumas, rūpestis, saugumas, ramybė, poilsis yra tai, ką galite patirti pabuvę Dalios pirtyje.

Pirties subtilybių, kartu su vyru Genadijumi, Dalia pradėjo mokytis 2014 metais, o jau kitais metais pirtis buvo pastatyta ir jie pradėjo savo veiklą. Vyras - miškininkas, todėl puikiai išmano augalų ir medžių ypatybes, jis taip pat mokosi ir tobulina vanojimo technikas, kurias panaudoja pirties ritualuose, o sezono metu rūpinasi kokybiškomis vantomis.

Dalios pirties lankytojai dažnai atvyksta su draugais ar šeimomis ir prasmingai, naudingai praleidžia laiką, kurio metu ne tik sustiprina save fiziškai, bet ir suteikia sau tikro poilsio, sulėtina gyvenimo tempą. Čia dažnai minimos šeimos šventės, gimtadieniai.

Pati Dalia veda ir moterų pirtis, kur susirinkusios lankytojos laimina viena kitą, dėkoja protėviams už tokį gražų palikimą – pirties tradicijas, kurios padeda puoselėti ryšį su gamta, augalais, jų teikiama nauda. Pirties ritualus Dalia sujungia su dulos paslaugomis, marma ir rebozo supimo technikomis, kurios padeda besilaukiančiai mamai bei jos vaikui jaustis kuo geriau, patogiau, saugiau. Taip pat čia vyksta prausynų, vytulavimo ritualai, kupini sakralumo bei meilės.

Dalios pirtis gali pasiūlyti ir dovanų kuponus, kurie suteikia galimybę pirties ritualais mėgautis vienam asmeniui ar poroms, taip pat grupėms, kurių metu pirties malonumus ir naudą gali patirti 10 žmonių. Atskirai, kaip ir moterų susibūrimai, organizuojamos ir vyrų pirtys.

Saugi ir jauki, protėvių tradicijomis persmelkta erdvė nepalieka abejingų. Atvykėliai iš karto pajunta Dalios ir jos vyro globą, todėl gali pasitikėti ir atsiverti pirties teikiamam poilsiui, ramybei, o dažnai pasitikėjimas ir yra tas veiksnys, kuris padeda būti savimi ir pasiimti tai, ko tuo metu tavo kūnui ir sielai reikia labiausiai.

 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!