Teatralizuotas koncertas "Meilė perone"

Teatralizuotas koncertas "Meilė perone"

Kupiškio kultūros centras Valentino dienos proga paruošė  šokio ir dainos teatralizuotą šventę visai šeimai.

Šis peronas – ypatingas. Gal net kiek stebuklingas, nes į jį atkeliaus keleiviai tiesiai iš kino filmų salės. Perone galėsite patirti neįtikėtinų nuotykių ir pamatyti besiskleidžiančios pirmosios meilės žiedą. Griežtas, bet mielas, traukinio kontrolierius įsimylės gražią perono krautuvėlės prekeivę. Ar jis išdrįs prie jos prieiti? O ar ji atsakys tuo pačiu? Meilė – tai universali kalba, kurią visi suprantame ir be žodžių. Skambės muzika iš populiariausių animacinių ir vaidybinių kino filmų bei senos geros lietuviškos dainos.

Koncertuos pramoginių šokių kolektyvo „Amrita" jaunučių, jaunių ir senjorų grupės (choreografės Irina Bubnova, Olga Bubnova), kupiškėnė solistė Martyna Valaitytė ir Biržų kultūros centro Pačeriaukštės skyriaus solistė Vilita Vasiliauskienė. Renginį organizuoja Domilė Sriubikienė.

  • Vasario 14 d.  nuo 18:00
2020-02-14 18:00 2020-02-14 18:00 Europe/Vilnius Teatralizuotas koncertas "Meilė perone" Kupiškio kultūros centras Valentino dienos proga paruošė  šokio ir dainos teatralizuotą šventę visai šeimai. Šis peronas – ypatingas. Gal net kiek stebuklingas, nes į jį atkeliaus keleiviai tiesiai iš kino filmų salės. Perone galėsite patirti neįtikėtinų nuotykių ir pamatyti... --- //www.infokupiskis.lt/renginys/teatralizuotas-koncertas-meile-perone/date-20200214/ Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centras, Gedimino g. 40 , Kupiškis, Kupiškyje
  • Kaina: 5.00 - 7.00
  • Plačiau