Nuotolinis seminaras "HALAL SERTIFIKATAS - GALIMYBĖS EKSPORTUOTOJAMS"

Nuotolinis seminaras "HALAL SERTIFIKATAS - GALIMYBĖS EKSPORTUOTOJAMS"

HALAL SERTIFIKATAS - GALIMYBĖS EKSPORTUOTOJAMS

 

2020 m. rugpjūčio 27 d. 10 val. Litfood organizuoja nemokamą nuotolinį seminarą, kuriame bus kalbama apie maisto produkcijos sertifikavimo tipą - Halal.

Halal - tai pats svarbiausias maisto sertifikatas musulmoniškose šalyse. Šis sertifikatas galioja visose musulmonų tikėjimą išpažįstančiose šalyse, taip pat Europos ir kitų šalių musulmonų bendruomenėse. Halal produktų rinka yra laikoma viena pelningiausių ir įtakingiausių rinkų šiandieniniame pasaulyje. Svarbu pabrėžti, kad apie 80 proc. Halal maisto produktų gaminama ne Islamo šalyse.

 

Ar tikrai Lietuvos gamintojai išnaudoja Halal sertifikavimo naudą ir potencialą?

 

Į šį bei daugelį kitų klausimų susijusių su svarbiausiais Halal sertifikavimo standartais bei reikalavimais Jums atsakys Lietuvoje veikiančios Halal sertifikavimo agentūros UAB „Halal Control Lithuania“ ekspertai.

Ši sertifikavimo agentūra Lietuvoje veikia jau daugiau nei 15 metų bei yra pripažinta didžiausių Halal sertifikavimo ir akreditavimo įstaigų visame pasaulyje. UAB „Halal Control Lithuania“ teikia Halal sertifikavimo paslaugas Europoje ir ES šalyse, Vidurio Rytuose, PATA ir Azijos šalyse, Vidurinės Azijos šalyse.

Dalyvavimą prašome patvirtinti užpildant: ANKETĄ

 

Seminaro pranešėjai:

 

  • Romas Jakubauskas, UAB „Halal Control Lithuania“ Šariato Komiteto vadovas.
  • Tadas Sprindžiūnas, AB „Vilniaus paukštynas“ komercijos tarnybos vadovas
  • Jekaterina Azimova, UAB „Halal Control Lthuania“ Halal sertifikavimo skyriaus vadovė

 

Atkreipiame dėmesį, kad seminaras vyks „Microsoft Teams“ programoje.

 

Užsiregistravusiems į nurodytą el. paštą prieš seminarą bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

 

 

  • 2020-08-27
2020-08-27 2020-08-27 Europe/Vilnius Nuotolinis seminaras "HALAL SERTIFIKATAS - GALIMYBĖS EKSPORTUOTOJAMS" HALAL SERTIFIKATAS - GALIMYBĖS EKSPORTUOTOJAMS   2020 m. rugpjūčio 27 d. 10 val. Litfood organizuoja nemokamą nuotolinį seminarą, kuriame bus kalbama apie maisto produkcijos sertifikavimo tipą - Halal. Halal - tai pats svarbiausias maisto sertifikatas musulmoniškose šalyse. Šis sertifikatas... --- //www.infokupiskis.lt/renginys/nuotolinis-seminaras-halal-sertifikatas-galimybes-eksportuotojams/ Kupiškis