J. Gaižausko ir V. Mačernio knygos „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ pristatymas ir autorinių dainų koncertas

J. Gaižausko ir V. Mačernio knygos „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ pristatymas ir autorinių dainų koncertas

Juozo Gaižausko ir Vytauto Mačernio knygos „Žaižaruojančios dangaus skeveldros" pristatymas ir autorinių dainų koncertas
Garsūs Lietuvos aktoriai ir kūrėjai Juozas Gaižauskas ir Emilija Latėnaitė pristato unikalią poetinę, muzikinę, literatūrinę programą, kurioje Vytauto Mačernio poezija, poeto gyvenimo skeveldros, knygos ištraukos, liūdnos ir linksmos istorijos, dainuojamoji poezija ir koncertas atrakina tauriausias sielos kertes.
Kodėl dainos, sukurtos pagal V. Mačernio eiles, gitaros akordai nugulė tiesiai į knygos puslapius?
Kaip gimsta eiliuota proza?
Kas yra knyga knygoje?
Ar tikrai „anapus" jau galima paskaityti dar neparašytus eilėraščius?
Vienas keisčiausių, netikėčiausių ir populiariausių muzikinių, poetinių pasirodymų, sutraukiantis gausybę poezijos ir modernaus požiūrio į klasiką mylėtojus.
Knyga buvo pristatyta MO muziejuje Vilniuje, Litexpo parodų rūmų didžiojoje salėje Knygų mugės metu, jos pristatymo transliaciją transliavo Delfi TV ir aprašė visi didžiausi Lietuvos interneto portalai ir žiniasklaidos priemonės. Dabar autorius keliauja po Lietuvos bibliotekas, muziejus, dvarus kartu su kolege Emilija Latėnaite. Tai išskirtinis pasirodymas, sutraukiantis daugybę knygų mylėtojų.
Juozas ir Emilija perspėja: Atsargiai! Vakaras gali paliesti jūsų širdis...
Juozas Gaižauskas (vokalas, gitara), Emilija Latėnaitė (fleita, vokalas)
Vakaro metu bus galima įsigyti knygų su autoriaus parašu, dedikacija!
  • Kovo 23 d.  nuo 18:00
2023-03-23 18:00 2023-03-23 18:00 Europe/Vilnius J. Gaižausko ir V. Mačernio knygos „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ pristatymas ir autorinių dainų koncertas Juozo Gaižausko ir Vytauto Mačernio knygos „Žaižaruojančios dangaus skeveldros" pristatymas ir autorinių dainų koncertas Garsūs Lietuvos aktoriai ir kūrėjai Juozas Gaižauskas ir Emilija Latėnaitė pristato unikalią poetinę, muzikinę, literatūrinę programą, kurioje Vytauto Mačernio poezija, poeto gyvenimo... --- //www.infokupiskis.lt/renginys/j-gaizausko-ir-v-macernio-knygos-zaizaruojancios-dangaus-skeveldros-pristatymas-ir-autoriniu-dainu-koncertas/date-20230323/ Kupiškio kultūros centras, Gedimino g. 40, Kupiškis 40129, Lithuania, Kupiškis, Kupiškyje
  • Kaina: 10.00