„Kupiškėnų Starkėnas“ vandens pramogos Kupiškio mariose

 

Apžvalginis plaukimas su kateriu Kupiškio mariose. Tikriausiai dauguma iš mūsų jau yra matę Kupiškio marias, bet pats gražiausias marių vaizdas atsiveria plaukiant su kateriu. Šia pramoga mes džiaugiames kartu su jumis ir kviečiame jus pasimėgauti apžvalginiu plaukimu su nauju galingu kateriu Kupiškio mariose. 

Katerį vairuos patyręs vairuotojas, keleivius aprūpinsime liemenėmis, tad visi bus saugūs. Beliks tik pasirūpinti apranga pagal orą! Kateriu gali plaukti 4 suaugusieji arba 4 suaugusieji su vaiku.

Garantuojame gerus ispūdžius ir neįtikėtinus vaizdus iš Kupiškio marių!

Nerealiai smagi atrakcija – padangos vilkimas Kupiškio mariose. Galimybė išvystyti net 60 km/h greitį! Turime vienvietes, dvivietę ir keturvietę padangas.

Be padangų su galingu kateriu velkame ir vandenlentę, ir vandens slides!

 

Žvejyba su gidu. Žvejyba su Kupiškėnų Starkėno savininku tikrai nebus nuobodi! Patyręs Kupiškio marių „vilkas“ Evaldas aprodys jums geriausias vietas, kur turėsite progą sugauti savo gyvenimo laimikį.

 

Nuomojamos plastikinės patogios valtys žvejybai ir pasiplaukiojimui Kupiškio mariose. Valtis galima nuomotis su varikliais, echolotais arba – vien tik irklais. Šiuo metu siūlomos dvi skirtingos valtys: labai erdvi valtis – Amber 430 ir manevringoji, greitesnė valtis – Astra 400. Taip pat siūlomi 2 elektrinių variklių variantai: naujoviškas ir greitas ePropulsion spirit 1.0 bei ištvermingasis Minn Kota Endura MAX 45.

 

Nuomojame 1 inovatyvų vienvietį vandens dviratį, ant kurio atsisėdus reikia minti –visai kaip važiuojant dviračiu.

Turime 6 irklentes, iš kurių 2 yra montuojamos su elektriniais varikliukais – puiki atrakcija norint išbandyti kažką naujo!

 

Galite užsisakyti pasiplaukiojimą su gigantiškąja „Starkėno gulbe“, kuri talpina iki 6 suaugusiųjų arba iki 8 vaikų. Gulbė lėtai velkama su valtimi, tad galėsite grožėtis nepakartojamu Kupiškio marių gamtovaizdžiu.

 

Pirties nuoma. Pirtelė talpina iki 6 asmenų. Pirtyje įrengta Himalajų druskos siena, panoraminis langas į Kupiškio marias, LED apšvietimas.

Vakaro kaina – 60-80 eur (priklauso nuo žmonių skaičiaus).

 

XXL kubilo nuoma. Kubile telpa iki 10 žmonių, yra galinga sūkurinė vonia, LED apšvietimas, patogūs laipteliai su turėklu. Kubilą galima išsinuomoti mūsų sodyboje arba jis pristatomas iki pageidaujamos vietos. Jei kubilą reikės tolokai vežti bus taikomas sutartinis mokestis.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!